Автори

Андрей Ройтер

Художник. Родился в 1960 году в Москве, Россия. Живет и работает в Амстердаме и Нью-Йорке. 
http://www.andreiroiter.com/

Марлен Дюма

Художниця. Народилася в 1953 році в Кейптауні, Південно-Африканська Руспубліка, з 1976 року живе і працює в Амстердамі, Голандія 

Александр Мильштейн

Писатель, переводчик, художник. Родился в 1963 году в Харькове. Живет в Мюнхене. С 2013 года начал рисовать иллюстрации к своим книгам.

 

Гия Ригвава

Родился в Тбилиси 08.04.1956. С 1973 года жил и работал в Москве. Окончил МГИМО (1978) и Суриковский институт (1986). С 1997 года жил в Германии, в 2006 переехал в Вену, где живёт и работает сейчас.

Керолін Крал

Авторка, мешкає в Лейпцигу, входить до редакційного колективу журналу PS, що аналізує й критикує літературну систему з феміністсько-матеріалістичного погляду, а також публікує прозові, поетичні й драматичні твори авторів, що позиціонують себе політичними.

Василь Лозинський

Народився 1982 р. у Львові. Автор збірок поезій "Свято після дебошу" (2010/2014), "Інша країна" (2016). Вибрані вірші “Das Fest nach dem Untergang“ вийшли друком у Німеччині. Переклав на українську з німецької збірку оповідань Франца Кафки "Споглядання", а також упорядкував та переклав вибрані вірші Рона Вінклера під заголовком "Фрагментовані водойми" з німецької, "Чорний квадрат. Вибрані вірші" Тадеуша Домбровського з польської. Учасник кураторського об’єднання ХУДРАДА. Живе та працює в Києві.

Лада Наконечна

Народилась у 1981 р. у м. Дніпро, Україна. Живе і працює в Києві. Художниця й кураторка (член кураторського й активистского об'єднання Худрада), педагог (співзасновниця Курсу мистецтва – незалежної освітньої програми в Києві). З 2005 р. член групи Р.Е.П. У 2015 р. Лада Наконечна також стала співзасновницею Метод фонду. Її роботи були показані на виставках у Museum of Modern Art (Варшава, 2015), Kunstmuseum Wolfsburg (Німеччина, 2015), Galerie für Zeitgenössische Kunst (Лейпціг, Німеччина, 2015), НХМУ (Київ, 2012), CSW Zamek Ujazdowsky (Варшава, Польща, 2012, персональна виставка).

Cємьон Ханін

(Семён Ханин,  Semjons Haņins) – латвійський російськомовний поет. Мешкає у Ризі. Автор поетичних збірок «Только что» («Tikko»),  2003, «Опущенные подробности», 2008, «Вплавь» («Peldus»), 2013, опублікованих разом з перекладами на латиську. Публікувався в російських антологіях «Девять измерений» та «Освобожденный Улисс», збірках «Nell’orbita di Riga», «Prekės iš kosmoso», «Worüber schweigen Freunde», «Hit Parade: The ORBITA Group» та інших. У перекладі українською вийшла збірка вибраних віршів «Вплав», у перекладі чеською – «Щось із координацією рухів» (2009). Сємьон Ханін є одним із засновників текст-гурту «Орбита», що співпрацює з багатьма музикантами та художниками. Автор поетичних перформансів та інсталяцій, зокрема «Театр одного обличчя», «Пропущені подробиці», «Тривимірна поезія».

Микита Кадан

Народився в 1982 році в Києві. У 2007 році закінчив Національну Академію Образотворчого Мистецтва і Архітектури. Член групи художників Р.Е.П. та кураторського й активістського об'єднання Худрада.
Роботи Микити Кадана знаходяться в колекціях Pinakothek der Moderne (Мюнхен), MHKA (Музею сучасного мистецтва, в Антверпені), MUMOK (Музею сучасного мистецтва Фундації Людвіга у Відні), Militärhistorisches Museum (Музею військової історії у Дрездені), Національного Художнього Музею в Києві, Galeria Arsenal у Білостоку. Учасник 56 Венеційської та 14 Стамбульскої бієнале, а також бієнале "Київска школа" у 2015 році.

Юрий Лейдерман

Художник и писатель. Родился 1963 г. в Одессе. В 80-90-х годах жил в Москве, входил в круг т.н. московского концептуализма. Участник многочисленных персональных и групповых выставок современного искусства. Лауреат литературной премии им. Андрея Белого (2005). Живет в Берлине.

Микола Рідний

Народився в 1985 році в Харкові. Художник, куратор, есеїст. У 2008 закінчив Харьківську Державну Академію Дизайну та Мистецтв.
Його роботи були показані у Пінакотеці сучасності, Мюнхен (2016), Музеї сучасного мистецтва Ляйпцигу (2016, 2015), на 56-й бієнале сучасного мистецтва у Венеції (2015), бієнале Київська школа (2015) та ін.
Живе та працює в Харкові.

Анна Звягінцева

Народилася в 1986 році у Дніпропетровську. Живе і працює в Києві. Художниця та кураторка (з 2010 року – член кураторської групи Худрада).
Навчалась у Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури. Її роботи були показані в таких інституціях, як НХМУ (Київ), CSW Zamek Ujazdowsky (Варшава), Музеї сучасного мистецтва  Лейпцига, Badischer Kunstverein (Карлсруе), Arsenal Gallery (Бялосток).

Катерина Бадянова

У 2000 році закінчила Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури, Київ (теорія та історія мистецтва). У 2014 – аспірантуру Національного університету "Києво-Могилянська академія", кафедра філософії. З 2014 учасниця кураторського та активістського об’єднання Худрада. Співзасновниця Метод фонду та Курсу мистецтва – незалежної освітньої програми), Київ.

Ларіон Лозовий

Художник та перекладач, випускник Києво-Могилянської академії за спеціальністю «Філософія».

Уляна Вольф

Німецька поетка та перекладачка, мешкає у Брукліні та Берліні. Вона опублікувала чотири збірки поезії німецькою. Новий переклад її віршів вийшов друком у Wonder Press (Бруклін) під заголовком “i mean i dislike that fate that i was made to where”. Вольф перекладала ряд авторів на німецьку мову, недавно – вибрані вірші польського поета Евгеніуша Ткачишина-Дицького, у співавторстві з Міхаелєм Зґодзаєм (Edition Korrespondenzen, Відень). Вольф була відзначена декількома стипендіями та преміями, зокрема Ерлянґською премією за поезію як переклад (2015) та премією Альберта Шамісо (2016).