05 листопада 2017

Перфоманс «П’єса»

RadioInternational представляє перформанс «П’єса» української художниці Валентини Петрової, прем'єра якого відбудеться в межах Експериментальної радіомайстерні Київського Інтернаціоналу – Київської бієнале 7 листопада о 19:00.

23213249 10154844860871898 9211308007990472673 o

«П’єса» – це перформативно-інтерактивний акт, спрямований на прояв особистого в публічному та виявлення їхніх точок перетину. Досліджуючи межі тексту та владні стосунки, закладені у промовлянні, «П’єса» працює зі втіленнями інтимності та нехтує спільним заради однакового включення всіх учасниць та учасників у поле висловлювання. Акторки та актори перформансу досліджують інтимні та міжособистісні стосунки, які проступають на тлі драматичного тексту, що зазнає перетворень в ігровому просторі. 

Атмосфера, створена у «П’єсі», передбачає розслаблений обмін думками та водночас загострення уваги і долання особистих кордонів. Участь у цій події можлива лише за повного залучення у процес: стороннє спостереження потенційно позбавлене можливості «побачити твір». «П’єса» – це експеримент і для акторів та акторок, і для слухачів. 

Після перформансу відбудеться обговорення за участі авторки та колективу, присвячене проблематиці свободи та влади, закладеній у висловлюванні. 

Учасниці та учасники: Катерина Бабич, Катерина Бадянова, Юлія Баранова, Марія Бойко, Олена Домбровська, Микита Кадан, Ірина Кудря, Марія Лук’янова, Ольга Мартинюк, Тоня Мельник, Аніта Немет, Агнесса Пашинська, Анна Петровіч, Валентина Петрова, Антон Печенкін, Настя Правда, Микола Рідний, Артем Тідва, Павло Хайло, Юрій Черната, Анна Щербина, Петро Яковенко.

Вхід вільний.