09 листопада 2017

Відкриття виставки «Dance, Dance, Dance»

У  п'ятницю, 10 листопада, о 19:00 у BURSA Gallery відкриється виставка «Dance, Dance, Dance» в межах Київського Інтернаціоналу – Київської бієнале 2017. Виставка триватиме до 10 грудня.

800x1130xBursa Gallery.jpg.pagespeed.ic.6qj zjNU5c

Образ рейву, похований наприкінці 90-х, нещодавно воскрес, але цього разу ще далі на схід, ніж Східний Берлін. Однією з його обителей проголосили Київ, який західні пілігрими відкрили для себе разом із бунтом, вуличною демократією і всім тим, чому належить бути на північ від Стіни. Новий Схід, політико-поетична формація нового горизонту свободи й вітальної енергії, став дороговказом для тих, хто шукає життя поза межами фортеці Старого Світу. Спостерігаючи за самопроголошеними «новими берлінами», виставка в BURSA GALLERY розгляне пострадянську танцювальну сцену як яскравий симптом соціальних та політичних процесів. 

Учасники: Мішка Бочкарьов, Вова Воротньов, Марія Городецька, Сергій Нікітін, Ігор Окунєв, Анна Рочнова, Кирило Савченков, Олексій Таруц, Ярема Малащук та Роман Хімей.
Куратор: Сергій Климко

BURSA Gallery працює щодня з 12:00 до 20:00, крім понеділка. 
Вхід вільний.


BURSA Gallery – це повністю неприбутковий проект, створений для виявлення, підтримки та просування молодих художників із пострадянських територій. Галерея розглядається як місце зустрічі для українських митців та широкої міжнародної аудиторії.

Проект Київський Інтернаціонал – Київська бієнале 2017 націлений на дослідження та віднайдення емансипативного потенціалу в ідеї політичного Інтернаціоналу, що виникла в Європі. Проект відбувається у форматі міжнародного форуму мистецтва й знання, об’єднуючи мистецькі проекти та дискусійні майданчики в межах інституційної співпраці.