13 листопада 2017

Перша і остання кураторська екскурсія виставкою «Свято скасовано!» в музеї-квартирі П.Г. Тичини

14 листопада о 16:00 куратори-/ки виставки Київської бієнале 2017 «Свято скасовано!» проведуть екскурсію в літературно-меморіальному музеї-квартирі П.Г. Тичини в Києві і прокоментують свій вибір художніх робіт.

tych last exc 1

14 листопада відвідувачам буде надана єдина за весь час роботи виставки можливість побачити цілісну експозицію виставки, що проходить зараз у межах Київської бієнале 2017 – Київського Інтернаціоналу на двох майданчиках – у музеї-квартирі П.Г. Тичини в Києві та в будівлі «тарілки» на м. Либідській.

У виставці «Свято скасовано!», кураторами якої стали учасники міждісциплінарного об’єднання Худрада, представлені художні роботи, які розповідають про феномен колективної непам’яті та практики цензури, про образи історичного часу та революційні жести, про волю до соціальної творчості.

Виставка в музеї-квартирі П.Г. Тичини в Києві містить як архівні матеріали випадків радянської цензури, так і приклади окремих практик цензури в сучасній Україні та на пострадянському просторі.

Під час екскурсії куратори-/ки виставки та художники-/ці прокоментують свої експозиційні рішення.


Худрада – кураторська група, заснована на принципі міждисциплінарної взаємодії. Худрада не так долає протиріччя, що виникають під час кураторської роботи, як радше виявляє та посилює їх.

Над виставкою «Свято скасовано!» працювали учасники групи: Євгенія Бєлорусець, Катерина Бадянова, Микита Кадан, Дана Косміна, Василь Лозинський, Лада Наконечна, Леся Хоменко.

Екскурсія відбудеться у вівторок, 14 листопада, о 16:00 в літературно-меморіальному музеї-квартирі П.Г. Тичини в Києві за адресою: вул. Терещенківська, 5, кв. 1-3.

Про історію виставки «Свято скасовано!» в музеї-квартирі П.Г. Тичини в Києві

Більше про концепцію виставки «Свято скасовано!»