30 березня 2018

Відкриття виставки «Виховні акти»

29352247 2060061914265676 9184306678589073048 o

Ця подія є мистецькою реакцією на насильство, яке в ситуації політичної гіперчутливості толерується замовчуванням. Через актуалізацію ідеології «захисту від всіх загроз» політичні актори здійснюють легітимацію власних беззаконних дій, що подаються у якості «виховних актів». Лише з початку 2018 року зафіксовано більше десятка нападів з боку праворадикальних угруповань на культурні події та мирні зібрання, більша частина з яких супроводжувалась пасивністю поліції. Можемо спостерігати, як будь-яке Інше розмивається та демонізується задля становлення мілітаризованої диктатури «порядку». 

У фокусі виставки – так зване право сили як виправдання з боку агресора для скоєння будь-якого виду насильства. Тому в межах виставки йтиметься не лише про політичний терор та цензорську агресію з боку неонацистських угруповань, але й про насильство як таке.

Арт-простір SKLO був невипадково обраний для виставки – саме тут відбулась серія зривів та напад на «Гендерний клуб», від розслідування якого відмовилась поліція. 

Під час виставки також будуть проведені декілька подій. За анонсами слідкуйте в обговореннях. Щоб потрапити на відкриття, заповніть реєстраційну форму:
https://docs.google.com/forms/d/10UeimMnVxrLy-ejM1NxPRSG5GZsXzfykHGWztbkKBwE

Список учасництва: Альона Мамай, Анатолий Бєлов, Ані Зур, Валерія Зубатенко, Володимир Кузнецов, Вольт Агапеєв, Дана Кавєліна, Євгеній Казак, Євгенія Бєлорусець, Єкатерина Лісовенко, Лада Наконечна, Марія Куліковська, Максим Рачковський, Маша Проніна, Микита Кадан, Юлія Логачьова (Данілевська), Яна Бачинська.

Учасництво відеопрограми: Євгеній Казак, Ліза Смірнова, Марина Москальова, Микола Рідний, Яна Бачинська.

Кураторки виставки: Альона Мамай, Валерія Зубатенко

Автор плакату – Богдан Мороз.