05 червня 2018

Презентація «Еротичного щоденника»

8 червня о 19.00 в арт-центрі Closer відбудеться презентація арт-буку «Еротичний щоденник» та зустріч з його авторками.

33426036 827403667459635 3335475192666259456 o

«Еротичний щоденник» – це зібрання художніх і літературних творів на тему Еросу. У книжці представлені роботи 14 сучасних українських художниць і 3 авторок. Упорядниці видання – київська архітекторка Дана Косміна, кураторка феміністичних проектів Оксана Брюховецька, дизайн створила Лєра Гуєвська.

Упорядниці поставили собі за мету дослідити і показати, як еротизм і сексуальність переживаються і осмислюються в мистецтві та текстах сучасними жінками, яким є жіночий голос українського культурного середовища. У художніх роботах знайшли вираження чуттєвість, бажання, іронія, фрустрація, пристрасть, ніжність та інші грані Еросу, який охоплює і пронизує собою різні сфери життя і стає досвідом, втіленим у мистецтві. 

Формат щоденника передбачає, що в книжці є й чисті сторінки, на яких власник чи власниця зможе робити власні записи чи малюнки. Роботи художниць у виданні надруковані так, що за бажання вони можуть стати поштівками. Тож «Еротичний щоденник» може стати оригінальним подарунком.

В «Еротичному щоденнику» представлені художниці:
Аліна Клейтман, Анна Щербина, AntiGonna, Аліна Копиця, Катерина Єрмолаєва, Ксенія Гнилицька, Марія Куликівська, Оксана Казьміна, Саша Попруга, Валентина Петрова, KoTo Utka, Оксана Брюховецька, Дана Косміна, Лєра Гуєвська.
Авторки текстів: Віта Груніч, Марія Сафно, Катерина Міщенко.

Арт-центр Closer
Київ, вул.Нижньоюрківська, 31
e-mail: okprojectsmail@gmail.com