25 вересня 2018

«Озброєні та небезпечні» – показ старих і нових серій

26-го вересня о 20:00 Prostory запрошують до київської галереї BURSA (Костянтинівська 11B) на показ серіалу «Озброєні та небезпечні» та зустріч з його автор(к)ами. «Озброєні та небезпечні» – це проект-платформа, що об’єднує групу художників та режисерів, які працюють на перетині сучасного мистецтва та експериментального кіно. Ідея була започаткована Миколою Рідним у формі відеосеріалу, що присвячений темі мілітаризації суспільства, зокрема – ставлення молоді до насилля та зброї. Постановочні та документальні сцени, зняті під час вечірок, прогулянок, випадкових ситуацій у місті, що сталися з автором та його друзями, складають основу перших епізодів серіалу. Їх рефлексія спрямована на відображення крихкого стану українського суспільства, що переживає зовнішню агресію на сході та активність ультраправих рухів всередині країни. Тема існування людини, що прагне емансипації суспільства в агресивному консервативному середовищі, обертається навколо взаємовідносин повсякдення, інтернету та кінематографу. 

42095865 2106221252735679 4067019676360638464 o

На показі буде представлено як старі серії, так і абсолютно нові, авторами яких є Оксана Казьміна та Петро Армяновський.

Після показу відбудеться обговорення за участі авторів/-ок.

Під час події можна буде придбати оригінальний мерч «Озброєні та небезпечні». Тираж обмежений – посилання на передзамовленняМикола Рідний – художник, кінорежисер та публіцист. Закінчив Харківську державну академію дизайна та мистецтв. Учасник міжнародних виставок та кінофестивалів. Співзасновник художньої групи SOSка, співредактор онлайн-журналу prostory.net.ua 

 

Оксана Казьміна – режисерка документального кіно, художниця. Головні проекти: UNDERWATER, Практики Тіла, OKCAHAS. Працює з темами тілесності та сексуальності.

Петро Армяновський – перформер і режисер. Учасник міжнародних виставок і фестивалів. Займався у Марини Абрамович, КЛІМА.