28 вересня 2018

У Хмельницькому розпочався фестиваль «Translatorium»

translat
Фестиваль «Translatorium» – це єдиний на сьогодні фестиваль в Україні, присвячений художньому перекладу, що відбудеться в Хмельницькому з 28 по 30 вересня 2018 року. Це 3 дні, близько 20 гостей з різних куточків країни та майже 2 десятки подій. Організаторами фестивалю виступає перекладацька група «VERBація», а також активіст(к)и з Хмельницького та Києва.

Події фестивалю можна умовно розбити на два блоки. Перший з них зосереджений на співпраці з Хмельницьким національним університетом і його студентами – перекладацькі студії. В його межах планується проведення лекцій та майстерень із художнього перекладу від провідних перекладачів України.

 Другий блок – це події не лише перекладацького, а й загалом літературного спрямування, призначені для ширшої аудиторії. Серед них – проведення презентацій новинок перекладної літератури, дискусій з відомими літераторами та перекладачами, зустрічей з видавцями й менеджерами культури, презентацій перекладацьких проектів, поетичних читань тощо. Не обійдеться на фестивалі й без музичної складової – до закриття організатори планують проведення ночі поезії та музики, до якої долучаться не лише вже відомі на літературній сцені України поети, а й проекти, що працюють на межі літератури й музики.

 Докладніше про програму подій читайте на офіційному сайті фестивалю