20 грудня 2016

Інцидент

17 грудня 2016 року відбулася перша презентація нової версії журналу Простори. Презентація пройшла очікувано успішно, в присутності громади міста Києва та провідних діячів з різних сфер діяльності України.

17 грудня в Національному художньому музеї України з рідкісним для мистецької діяльності успіхом пройшла презентація нового художнього журналу Простори. На презентації на вищому рівні обговорювалися напрями діяльності журналу, перспективи його розвитку та філософські камені спотикання, що їх виокремила редакція під час останніх дискусій.

Під час презентації йшлося серед іншого про розбіжності у розумінні проблематики темпоральності різними учасницями редакції, та про те, чи удар зазвичай наноситься справжнім ударом або ж лише спогадом про удар  за умови внутрішньої часової свідомості. Нажаль, секретарю редакції не вдалося втримати редакторів від прояснення цієї апорії. Фактично, неабияке бажання виявити лінію хронологічної послідовності моментів задля того, щоб передати це знання наступним поколінням, змусило редакторів до ризикованого шляху прямого досвіду.

LADA YEVG RES 2

LADA YEVG RES 1

Художниця і редакторка Просторів пані Лада Наконечна, коментуючи цей розвиток дискусії, емоційно підкреслює, що “різні континіуми вже давно стали проблемою для мислення в редакції, якщо взяти до уваги відверті злами в його, мислення, інтенціональності!” 

Редакторка Євгенія Бєлорусець після презентації визнає, що афективне дитинство призводить до континіумів вертикальності, де минулі події продовжуються у своїх образах, що стають реквізитом для спогадів, не зовсім уявних! Після вивчення цього уроку вона запевняє читачів у тому, що робота Лади Наконечної скоро побачить світ на сторінках видання. 

Редакція НЕ вибачається перед тими присутніми, що виявили бажання долучитися до пошуків феномену, а лише перед тими, що проти волі взяли в них участь.