18 січня 2018

Запрошуємо 18 січня 2018 року о 15:00 у Печерський районний суд, де відбудеться друге засідання по справі щодо знищення твору "Коліївщина: Страшний Суд". 
Сторони у справі: Володимир Кузнецов (позивач), Мистецький Арсенал (відповідач 1), Наталія Заболотна (відповідач 2). 
Суть спору: "Про встановлення факту цензури та відшкодування моральної шкоди". 

Страшний суд: Цензура в Мистецькому Арсеналі


Однією з умов бойкоту Мистецького Арсеналу є “публічно гарантувати неможливість повторення подібних актів цензури в майбутньому”. Бойкотуєте ви Мистецький Арсенал чи ні – важливо боротися з проявамии актів цензури юридично. Наша мета – перевести “інцидент” у прецедент, чи принаймні створити резонанс. Тому що акт цензури, який здійснила Наталія Заболотна, – це не випадковість (“incidentis”). Після її звільнення Мистецький Арсенал функціонує так само – як бюрократична структура, сповнена самоцензури, де свавільні рішення керівництва – лише симптом. Наталією Заболотною міг і досі може стати будь-хто. 

Акт цензури – це подія (“praecedens”), яка все ще лишається актуальною. Його визнання має стати прецедентом, підґрунттям для подальших дій по розширенню правового поля в Україні. Це важливо для всіх, хто не байдужий до свободи творчості. Адже на цю подію опирається історія українського мистецтва. 

Акт цензури повинен бути визнаний в суді!

− Судове засідання є відкритим. Для входу в приміщення суду при собі обов’язково мати паспорт.
− Варто прийти за 10-15 хв. до початку засідання. 
− Фото, аудіо, відео дозволяється (за попереднього узгодження з суддею).

Матеріали та деталі справи за посиланням: 
http://volodymyrkuznetsov.com/CENSORSHIP-IN-MYSTETSKYI-ARSENAL